Juridisks paziņojumsŠī tīmekļa vietne pieder SIA Avesco Rent, juridiskās personas kods 40203232483, juridiskā adrese "Ziedu Gravas", Mārupes novads, LV-2167, Latvija.

Autortiesības un īpašumtiesības

SIA Avesco Rent pieder šīs tīmekļa lapas nosaukums. Visas tiesības uz šajā tīmekļa vietnē esošo intelektuālo īpašumu ir juridiski paturētas, tādēļ lietotāja piekļuve vai lietošana nav nekādā veidā uzskatāma par licences vai tiesību piešķiršanu uz kādu no īpašumiem.

@2018 Caterpillar. Visas tiesības paturētas. CAT, CATERPILLAR, BUILT FOR IT, CAT RENTAL STORE, to atbilstošie logotipi, “Caterpillar Yellow”, “Power Edge" noformējums, kas šeit izmantots, ir “Caterpillar” prečzīmes, to nedrīkst izmantot bez atļaujas.

Atbildība

SIA Avesco Rent neuzņemas nekādu atbildību par kaitējumu, kas varētu rasties, kādam lietojot jebkādu vietni vai saturu.

Mēs paturam tiesības pārveidot produktu tehniskos datus, tie var neatbilst attēlos redzamajam. Produktiem nav noteikti jābūt aprīkotiem tā, kā redzams ilustrācijās. Kaut arī SIA Avesco Rent ļoti gādā par to, lai vietnes saturs tā publicēšanas brīdī būtu precīzs, mēs tomēr neuzņemamies atbildību par redzamās informācijas precizitāti un / vai pilnīgumu. Saturs un informācija var tikt mainīts jebkurā brīdī bez iepriekšēja paziņojuma.

The SIA Avesco Rent tīmekļa vietnē var būt saites un atsauces uz trešo pušu tīmekļa vietnēm. Saistītās vietnes SIA Avesco Rent nekontrolē un nevar ietekmēt, un SIA Avesco Rent nav atbildīgs par nevienas saistītās vietnes vai saites, kura ir saistītajā vietnē, saturu.

24/7

avesco-rent.lv ir vienmēr atvērts!

ATŠĶIRĪGS, VIENKĀRŠS VEIDS, KĀ NOMĀT

Izmēģiniet – Jums patiks!

Kvalitatīvas iekārtas

Izvēlieties no atzītiem zīmoliem!

Visā Latvijā

Mēs esam tur, kur esat Jūs!