PIEVIENOJIES UN LAIMĒ

*REĢISTRĒJIES ŠEIT*

Mūsu jaudīgā MAZĀ tehnika!
Veiciet rezervāciju vai kļūstiet par mūsu klientu, lai LAIMĒTU LIELAS BALVAS!

Jūsu VIEGLĀ iespēja laimēt CAT balvas un bezmaksas nomu mūsu mazajai tehnikai!

Pāris vienkārši soļi - izmantojot mājaslapu vai mobilo lietotni, pievienojies mūsu klientu lokam, izveido personīgo bezmaksas klienta kontu un laimē!

REĢISTRĒJIES ŠEIT un iegūsti iespēju laimēt CAT balvas vai bezmaksas nomu mūsu mini ekskavatoriem vai mini iekrāvējiem. Esat mūsu klients? Jautājiet mums cenu piedāvājumu vai veiciet pasūtījumu loterijas laikā, un tiksiet automātiski iekļauts mūsu loterijas dalībnieku skaitā!

Mēs zinām, ka biznesā dažkārt nav viegli. Kā arī to, ka Jums nevajadzētu īpaši satraukties, kā nomāt tehniku, jo jākoncentrējas uz galveno — Jūsu projektu!

Tieši tāpēc Avesco Rent galvenais mērķis ir padarīt šo procesu VIEGLU. VIEGLI nomāt, VIEGLI strādāt, VIEGLI atrast unikālu risinājumu Jūsu problēmai! Tieši tik VIEGLI viss notiek ar Avesco Rent.

Apskati piedāvājumu un piedalies - tas ir tik viegli!

Kāpēc nomāt pie mums?


Nomā 24 stundas diennaktī.

Neatkarīgi no atrašanās vietas un diennakts stundas ir vajadzīgi vien daži klikšķi, lai mūsu tīmekļa vietnē vai jaunajā mobilajā lietotnē iznomātu vajadzīgo tehniku.


Izcilas kvalitātes tehnikas parks.

Augstas kvalitātes tehnika, kas atbilst Jūsu vajadzībām. Mūsu jaunais tehnikas parks (jaunāks par 3 gadiem) un augstas klases tehniskais serviss nodrošina, ka Jums vienmēr ir uzticama tehnika un iespēja to viegli iznomāt.


Profesionāla apkalpošana.

Mūsu eksperti ir sava darba entuziasti un vienmēr gatavi Jums palīdzēt it visā — sākot ar tehnikas nomu un beidzot ar unikālu risinājumu Jūsu projektam neatkarīgi no tā izmēra.


Pievilcīgas cenas.

Jūs varat uzreiz un tiešsaistē iepazīties ar mūsu cenām mazajai tehnikai, aprīkojumam un papildu pakalpojumiem — 100 % pārskatāmi un bez slēptām izmaksām vai liekām pārrunām.


Kā uzvarēt?


Abonējiet vai pasūtiet.

Ir tikai jāpievienojas mūsu abonentu lokam!

Lai automātiski piedalītos loterijā, noformējiet abonentu mūsu tīmekļa vietnē vai mobilajā lietotnē un izveidojiet savu bezmaksas klienta kontu!

Jau esat mūsu klients? Jautājiet mums cenu piedāvājumu vai veiciet pasūtījumu loterijas laikā, un tiksiet automātiski iekļauts mūsu loterijas dalībnieku skaitā!

Balvas!


CAT balvas un bezmaksas nomu mūsu mazajai tehnikai

No visiem reģistrētiem jauniem klientiem vai tiem kas veica rezervācijas laikā no 2020. gada 30. septembra līdz 31. decembrim, mēs katrā valstī nejaušā kārtā izlozēsim 3 uzvarētājus, kas saņems vērtīgu CAT balvu*. Bet tas vēl nav viss!

Reģistrējieties, izmantojot mūsu tīmekļa vietni, apstipriniet bezmaksas reģistrāciju, jautājiet mums cenu piedāvājumu vai veiciet pasūtījumu loterijas laikā un saņemiet iespēju laimēt bezmaksas vaučerus Avesco Rent mazās tehnikas nomai**.

Dāvanu vaučeru vērtība ir 50, 100 un 250 eiro!

Apskati piedāvājumu un piedalies – TAS IR TIK VIEGLI!

Mūsu jaudīgā MAZĀ tehnika — LIELAS BALVAS!
Jauns veids, kā nomāt tehniku!

Piezīmes:

Jauniem klientiem. Loterijā var piedalīties tikai jaunie lietotāji, kuri ir izveidojuši kontu Avesco Rent tīmekļa vietnē avesco-rent.lv.
Esošajiem klientiem. Loterijā var piedalīties tikai pasūtījumi un mazās tehnikas (līdz 8 t) pieprasījumi, kas nav atcelti līdz 31.12.2020. pusnaktij.

*Visas ilustrācijas un cenas ir atkarīgas no tehnikas pieejamības un var atšķirties no norādītajiem attēliem. Visi nomas vaučeri ir derīgi 6 mēnešus no to izdošanas datuma (2020. gada janvāris – 2021. gada jūnijs), un to izmantošana ir atkarīga no tehnikas pieejamības pasūtījuma veikšanas brīdī. Laimētāji tiek izlozēti nejaušā kārtā. Dāvanas netiek mainītas, un par tām netiek izsniegtas garantijas. Samaksa SKAIDRĀ NAUDĀ nav iespējama. Mēs sazināsimies ar uzvarētājiem. Ja nevarēsim sazināties ar uzvarētāju 2 dienu laikā pēc loterijas izlozes, paturam tiesības nodot balvas izmantošanas iespēju citam nejaušā kārtā izlozētam uzvarētājam.

** Dāvanu vaučeri par mazās tehnikas nomu būs derīgi tikai attiecībā uz miniekskavatoriem (1-8 tonnas) un kāpurķēžu iekrāvējiem.