Zvaniet mums tagad pa tālruni +371 29999915 visām jūsu nomas aprīkojuma vajadzībām

CAT tehnikas zīmols

26/04/2024

CAT tehnikas zīmols ir globāls industriālās tehnikas ražošanas pionieris ar vairāk nekā 300 dažādiem tehnikas modeļiem savā produktu klāstā. Caterpillar Inc. saviem klientiem piedāvā izturīgu un uzticamu smago tehniku, kas atbilst nozares augstākajiem standartiem un ļauj uzņēmuma klientiem uzlabot savu sniegumu. Šobrīd Caterpillar Inc. ir pasaulē vadošais būvniecības un ieguves tehnikas ražotājs, un uzņēmuma ražotās tehnikas lielākās priekšrocības ir tās izturība, uzticamība un inovatīvie risinājumi, kas palīdz klientiem veiksmīgi sasniegt savus mērķus un veicināt ilgtspējīgu uzņēmuma attīstību.

Caterpillar Inc. ir apņēmies palīdzēt klientiem veidot labāku un ilgtspējīgāku pasauli, piedāvājot produktus, kas atbalsta oglekļa emisiju samazināšanu un veicina efektīvāku resursu izmantošanu. Savukārt uzņēmuma globālais dīleru tīkls un inovatīvie risinājumi tehnikas ražošanā nodrošina, ka CAT zīmols turpinās saglabāt savas nozares līdera pozīcijas arī nākotnē. Šie ir tikai daži no iemesliem, kādēļ ikvienam uzņēmumam, kas strādā ceļu būvē vai būvniecībā, būtu jāapsver iespēja izvēlēties tieši CAT zīmola tehniku, jo tās izturība un izcilā veiktspēja palīdzēs uzlabot uzņēmuma produktivitāti un samazinās dīkstāves risku.

CAT tehnikas noma

 

CAT tehnikas noma piedāvā elastīgus risinājumus jūsu projektu realizēšanai brīžos, kad ir nepieciešama augstas kvalitātes smagā tehnika. Ne vienmēr tehnikas iegāde savā īpašumā ir izdevīgākais risinājums, tādēļ Avesco Rent saviem klientiem piedāvā plašu būvniecības tehnikas nomas klāstu. Iznomājot CAT tehniku, mūsu klienti iegūst piekļuvi pasaulē atzītai būvniecības tehnikai bez ilgtermiņa finansiālām saistībām un ar iespēju pielāgot tehnikas parku atbilstoši projekta specifikai. Tas ir īpaši izdevīgi, ņemot vērā CAT tehnikas augsto uzticamību un produktivitāti, kas var būtiski samazināt projektu izpildes laiku un izmaksas.

Avesco Rent ir vadošais būvniecības tehnikas iznomātājs Latvijā, tādēļ mūsu klienti var būt droši par tehnikas teicamo tehnisko stāvokli, kā arī nepārtrauktu atbalstu un servisu, kas ir būtiski, lai nodrošinātu augstu darba efektivitāti un izvairītos no dīkstāvēm. 

 

 

Plašs CAT tehnikas klāsts jūsu uzņēmuma vajadzībām

 

Vai meklējat uzticamus ekskavatorus, kas spēs tikt galā ar dažāda apjoma zemes darbiem? Mūsu klāstā ir dažādi Caterpillar ekskavatori – sākot no mini ekskavatoriem, kas ideāli piemēroti darbam šaurās vietās, līdz lielizmēra ekskavatoriem, kas paredzēti smagākiem darbiem. Nomā ir pieejami ne tikai ekskavatori, bet arī buldozeri, iekrāvēji un veltņi, nodrošinot pilnu tehnikas klāstu jūsu būvniecības projektu vajadzībām. Mūsu CAT iekrāvēju klāsts piedāvā dažādus modeļus, kas spēj nodrošināt dažādu nozaru uzņēmumu prasības, – sākot no viegliem mini iekrāvējiem līdz smagākiem riteņu un teleskopiskajiem krāvējiem.

Avesco Rent ir apņēmies nodrošināt kvalitatīvu servisu ikvienam klientam, kas ietver ne tikai plašu tehnikas piedāvājumu, bet arī profesionālas konsultācijas no mūsu pieredzējušās komandas, kas palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko tehniku jūsu projektiem. Turklāt mēs piedāvājam arī papildu aprīkojumu – kausus un āmurus –, lai jūsu darbi noritētu vēl efektīvāk.

 

Izvēloties Avesco Rent kā savu sadarbības partneri CAT tehnikas nomā, jūs iegūstat ne tikai piekļuvi plašam CAT tehnikas klāstam, bet arī uzticamu atbalstu un konsultācijas, kas nepieciešamas, lai jūsu projekti noritētu bez aizķeršanās.