Zvaniet mums tagad pa tālruni +371 29999915 visām jūsu nomas aprīkojuma vajadzībām

Mūsu kompānija

Let's do it together

Mēs apzināmies laika nozīmīgumu ikdienā, kad ātri jāsasniedz rezultātus uzņēmējdarbībā un jāiegūst kvalitāti jebkurā aspektā. Gadu gaitā gūtā pieredze ir palīdzējusi mums izveidot pasaules līmeņa klientu servisu, kas jums palīdzēs jebkurā brīdī, kad tas nepieciešams!

Mēs būsim tavs būvniecības pasaules draugs un palīdzēsim tev kopā ar mums realizēt savu projektu! No projekta sākuma līdz tā noslēgumam mēs būsim tev blakus, lai atbildētu uz visiem taviem jautājumiem un panāktu, lai viss noritētu kā plānots. Darām kopā!

Aprīkojuma rezervēšanai nav noteikts laika ierobežojums! Neatkarīgi no tā, kur tu atrodies vai cik ir pulkstenis – avesco-rent.lv vienmēr ir atvērts un gatavs darbam. Mūsu būvniecības draugi atbildēs uz taviem jautājumiem darba laikā.

Izvēlies to, kas tev der vislabāk. Caurskatāma cenu politika, nav slēptu maksu un nomas process ilgst dažas minūtes, lai taupītu tavu dārgo laiku biznesam. Mēs varam piegādāt tavu pasūtījumu uz darbu veikšanas vietu vai arī vari tam atbraukt pakaļ pats – tu vari izlemt, kā tev ir ērtāk. Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu. Īstenosim tavu projektu kopā!

Mūsu rezervācijas plānotājs ļauj tev redzēt tehnikas pieejamību REĀLĀ LAIKĀ.. Tev nav mums jāzvana un jāpārliecinās vēlreiz vai jādoties uz mūsu filiāli. Tas, ko tu iegūsi īrē tiešsaistē, būs tas, ko tu saņemsi! Mēs vēlamies palīdzēt tev ietaupīt tavu dārgo laiku saspringtajās darba dienās.

Jauns autoparks. Mēs zinām, ka, lai viss noritētu gludi, tev nebūtu jāraizējas par to, kā tehnika strādās. Tādēļ lielākā daļa mūsu tehnikas ir jaunāka par 3 gadiem. Visām tehnikas vienībām regulāri tiek veikta tehniskā apkope un tās tiek uzturētas kārtībā mūsu uzņēmuma grupā. Pirms tehnika atkal dodas pie mūsu klientiem, mūsu eksperti, pārliecinās, ka ar to viss ir kārtībā. Neskatoties uz to, var gadīties neplānotas situācijas. Ja tomēr rodas problēma, mēs apsolām, ka ieradīsimies darbu veikšanas vietā 8 darba stundu laikā (no pirmdienas līdz piektdienai) un piedāvāsim problēmas risinājumu. Tieši tam ir domāti būvniecības draugi!

Kvalitatīvs un augstas klases autoparks. Vai esat dzirdējuši par zīmolu CAT? Avesco Rent ir Caterpillar zīmola un tā būvniecības tehnikas nomas oficiālais pārstāvis Latvijā. Kā tu, iespējams, zini, Caterpillar ir pasaules vadošais celtniecības un kalnrūpniecības aprīkojuma, kā arī elektroapgādes ģeneratoru un dažādu citu iekārtu ražotājs. Tātad – tas ir radīts, lai tu gūtu panākumus, izmantojot tā tehniku. Iespējams, esat arī dzirdējuši par citiem izciliem zīmoliem, piemēram, Haulotte (pacēlāja platformām), Husqvarna (grīdas zāģiem) vai Humbaur (piekabēm) – mēs piedāvājam plašu kvalitatīva aprīkojuma klāstu, lai varētu tev palīdzēt darbu paveikt kopā ar mums un pēc plāna!

Vajadzīgs padoms? Zvani mums uz tālruni + 371 220 09980 vai raksti e-pastu uz adresi: [email protected]. Mūsu būvniecības draugi ir gatavi tev palīdzēt visā, kas vajadzīgs – sākot no celtniecības tehnikas nomas, līdz unikāla risinājuma atrašanai tavam projektam, neatkarīgi no tā, cik mazs vai liels tas ir.

Visā Latvijā Mēs esam tur, kur esi tu! Neatkarīgi no tā, kur atrodies, mēs gādāsim, lai vajadzīgās iekārtas nonāk darbu veikšanas vietā, ražotnē, saimniecībā vai cita veida projektā, ko tu īsteno!

Mēs uzticamies kafijai un šokolādei. Aizmirsti par ūdeņaino kafiju, kādu iepriekš dzēri, kad nomāji tehniku. Tiksimies modernā filiālē, kurā inovācijas sastopas ar risinājumiem. Turklāt mēs uzskatām, ka ar kafiju viss ir vienkāršāk – tādēļ iedzer tasīti kopā ar mums :). Mazliet šokolādes arī nevienam nekaitē, vai ne?