Zvaniet mums tagad pa tālruni 1814, lai uzzinātu visas jūsu nomas aprīkojuma vajadzības

Celtniecības tehnika

Aprīkojiet savu būvprojektu ar labāko nomas aprīkojumu no mūsu plašās izvēles.

Ekskavatori

Jums ir nepieciešami uzticami, augstas kvalitātes ekskavatori zemes pārvietošanas projektiem? Avesco Rent jums palīdzēs! Mēs esam vadošais būvniecības tehnikas iznomātājs. Piedāvājam dažādus Caterpillar ekskavatorus, kas visā pasaulē pazīstami to izturības un izcilās veiktspējas dēļ.

Mūsu piedāvājumā ir desmitiem dažādu modeļu, tai skaitā mini ekskavatori, kas ļauj piekļūt ļoti šaurām vietām, un lielizmēra ekskavatori lieljaudas darbiem. Mums ir nepieciešamā tehnika un atbilstoša pieredze, lai izpildītu jūsu vajadzības. Turklāt mūsu pieredzējušo speciālistu komanda ir vienmēr gatava dot profesionālus padomus, lai jūsu projektiem nodrošinātu piemērotāko tehniku un resursus.

Papildus ekskavatoriem piedāvājam arī dažādas detaļas, piemēram, kausus, āmurus un RotoTilt, kas palīdzēs veikt pat sarežģītākos darbus. Avesco Rent ir vienmēr gatavs nodrošināt augstākās kvalitātes risinājumus zemes pārvietošanas darbu uzņēmumiem, tāpēc esam jūsu uzticamais partneris jebkādos zemes pārvietošanas darbos.

Iekrāvēji

Lai veiksmīgi īstenotu zemes pārvietošanas projektus, ļoti būtiski ir izvēlēties piemērotus iekrāvējus. Tāpēc Avesco Rent piedāvā dažādus risinājumus, lai izpildītu nozares uzņēmumu īpašās vajadzības.
Mūsu Caterpillar iekrāvēju klāstā ietilpst dažādi priekšējie iekrāvēji svarā no 6 līdz 30 tonnām, mini iekrāvēji, riteņu krāvēji un krāvēji ar aizmugurējo lāpstu, kā arī daudzveidīgi teleskopiskie iekrāvēji. Pateicoties plašām modeļu izvēles iespējām, varam palīdzēt jums atrast projektam piemērotāko iekrāvēju.
Piedāvājam arī dažādas iekrāvēju papildu detaļas, tai skaitā kausus ar ietilpību no 0,45 līdz 12 kubikmetriem, dakšas un citus specializētos piederumus. Mūsu pieredzējušo speciālistu komanda ir vienmēr gatava dot jums profesionālus padomus, lai jūsu projektiem nodrošinātu piemērotāko tehniku un resursus. Avesco Rent ir vienmēr gatavs nodrošināt augstākās kvalitātes risinājumus zemes pārvietošanas darbu uzņēmumiem, tāpēc esam jūsu uzticamais partneris jebkādos zemes pārvietošanas darbos.

Buldozeri un veltņi

Caterpillar buldozeri un veltņi ir uzticama un ekonomiska izvēle, tāpēc tie ir lieliski piemēroti jūsu projektiem.
Piedāvājam buldozerus svarā no 10 līdz 14 tonnām dažādiem darbiem, tai skaitā planēšanai un izlīdzināšanai. Mūsu veltņi ir uzticama izvēle grunts un asfalta blietēšanai. Abi tehnikas veidi ir jauni, un tiem ir veikta atbilstoša apkope, tāpēc tie ir īstā izvēle pat sarežģītākiem darbiem.
Ja jums ir nepieciešami buldozeri un veltņi zemes pārvietošanas projektiem, Avesco Rent jums palīdzēs! Pateicoties plašam tehnikas klāstam un pieredzējušai komandai, esam jūsu uzticamais partneris jebkādos zemes pārvietošanas darbos.