Zvaniet mums tagad pa tālruni +371 29999915 visām jūsu nomas aprīkojuma vajadzībām

Energosistēmas

Avesco Rent Lietuvā zina, ka uzticams elektroenerģijas avots ir zelta vērts. Tāpēc mēs piedāvājam plašu ģeneratoru nomu dažādiem mērķiem.

Varam jums atrast risinājumu neatkarīgi no tā, vai jums vajadzīgs pagaidu jaudas avots būvobjektā, rezerves avots elektrības pārrāvuma gadījumiem vai lai apkalpotu tādus militāros projektus kā NATO. Mūsu ģeneratoru nomas pakalpojumi tiek galvenokārt izmantoti, lai nodrošinātu būvniecības tehnikas darbību. Būvobjektos ir nepieciešama pastāvīga elektrības apgāde, lai rīki darbotos un gaisma spīdētu, tāpēc ģeneratoru noma nodrošina ērtus un ekonomiski izdevīgus risinājumus, ļaujot jums izvairīties no ilgtermiņa ieguldījumiem.

Pārrāvumu gadījumos.

Vēl viens populārs ģeneratoru nomas mērķis – nodrošināt rezerves elektroenerģiju strāvas pārrāvumu gadījumos. Pārtrūkstot strāvai, tiek traucētas ierastās ikdienas darbības, radot sarežģījumus gan mājsaimniecībām, gan uzņēmumiem. Mūsu ģeneratoru noma palīdzēs gaismai spīdēt un ierīcēm darboties, līdz elektrības padeve tiek atjaunota, tādējādi ļaujot jums saglabāt mieru ārkārtas situācijā.

Ballītēm, festivāliem un koncertiem

Piedāvājam ģeneratoru nomu arī īpašiem notikumiem, piemēram, āra ballītēm, festivāliem un koncertiem, lai jūsu viesiem ir piekļuve elektrībai neatkarīgi no atrašanās vietas. Spējam arī nodrošināt elektrības padeves risinājumus militāriem projektiem un piedalīties NATO projektos.

Pārvadājumi un citi pakalpojumi

Papildus nomai piedāvājam pilna cikla pakalpojumu, kurā ietilpst transportēšana (piegāde), savienošana, degvielas atkārtota uzpilde, kabeļu noma, turklāt mēs varam nodrošināt dežūru, kamēr jūsu projekts ir aktīvs.

Avesco Rent Lietuvā piedāvā plašu ģeneratoru nomu dažādām vajadzībām.

Avesco Rent Lietuvā piedāvā plašu ģeneratoru nomu dažādām vajadzībām. Mēs zinām, cik svarīgs ir uzticams elektrības avots, tāpēc piedāvājam klientiem ērtus un ekonomiski izdevīgus risinājumus. Iznomājam ģeneratorus atbilstoši jūsu daudzveidīgajām vajadzībām – būvlaukumos vai lai izvairītos no strāvas pārrāvumiem, vai īpašos pasākumos un pat tādos militāros projektos kā NATO. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu, kā mēs varam parūpēties, lai jūsu strāvas padeve ir netraucēta un efektīva. Mūsu ģeneratoru nomas piedāvājums ir radīts ikvienam – būvniecības uzņēmumiem, uzņēmumu īpašniekiem un militārajam personālam. Pateicoties mūsu modernajam aprīkojumam, pieredzējušai komandai un vēlmei izpildīt klientu vajadzības, jūs varat būt pārliecināti, ka Avesco Rent Lietuvā parūpēsies, lai jūsu elektrība vienmēr darbojas.