Zvaniet mums tagad pa tālruni +371 29999915 visām jūsu nomas aprīkojuma vajadzībām

Moduļu konstrukcijas risinājumi

Mūsu risinājumi

Mūsu pieredzējušo darbinieku komanda ļaus jums realizēt projektus, palīdzot izvēlēties gan atsevišķus konteinerus, gan pielāgotus risinājumus. Piedāvājot augstākās klases pakalpojumus, mēs rūpējamies par katru tehnisko aspektu un piedāvājam jums labākos variantus. Pateicoties mūsu partneru un aģentūru tīklam, jūs vienmēr atradīsiet pareizo risinājumu.

Mūsu priekšrocības

Mūsu misija ir palīdzēt jums sasniegt jūsu mērķus, atrodot piemērotākos risinājumus jūsu vajadzībām. Katrs projekts, ko uzticat mums, ir unikāls, tāpat kā infrastruktūra, ko pielāgojam šiem projektiem.
Mēs piedalāmies infrastruktūras dizaina, sagatavošanas un uzstādīšanas posmos, pielāgojot risinājumus tieši jūsu vajadzībām.

Noma

Jums nepieciešami konteineri noteiktam laika periodam? Mēs vienmēr palīdzēsim jums atrast piemērotāko risinājumu neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama īstermiņa vai ilgtermiņa noma!

Projekti

Mēs piedalāmies infrastruktūras dizaina, sagatavošanas un uzstādīšanas posmos, pielāgojot risinājumus tieši jūsu vajadzībām.

Izpārdošana

Avesco Rent piedāvā iespēju iegādāties jaunus un lietotus konteinerus.

Finansējums

Mēs piedāvājam finansējuma risinājumus iegādei ar atpirkšanu vai nomaksu

Sabiedriskas nozīmes darbi

Neatkarīgi no tā, vai jūs darbojaties kantonā, pašvaldībā vai administrācijā, moduļu konstrukciju komandai ir pieredze darbā ar valsts iestādēm. Ja jums ir nepieciešama pagaidu skola vai telpas eksāmeniem, mēs piedāvājam risinājumus, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Būvniecība

Piedāvājam izmitināšanas risinājumus būvniecības profesionāļu darbiniekiem. Mājokļa bāzi var uzstādīt un piegādāt tieši uz vietas. Vai jums ir nepieciešamas mobilās tualetes? Mobilo konstrukciju komanda sniegs jums konsultācijas un nodrošinās risinājumus jūsu vajadzībām.

Industriālie projekti

Mēs saņemam arvien vairāk pieprasījumu pēc risinājumiem industriāliem projektiem. Neatkarīgi no tā, vai vajadzības ir īslaicīgas vai nepieciešama risinājumu integrēšana rūpnieciskajā procesā, mums ir 100% pielāgojami konteineri, kas ir lieliski piemēroti industriālo projektu vajadzībām.

Pasākumi

Vai jūs organizējat pasākumus? Avesco Rent sadarbojas ar dažāda veida festivāliem – sākot no ballītēm līdz lieliem sporta pasākumiem, kur pielāgojam un ierīkojam konteinerus atbilstoši jūsu vajadzībām.

Privātie projekti

Ikviens projekts ir svarīgs, pat ja tas tiek īstenots individuālām vajadzībām. Sazinieties ar mums, lai iegūtu labāko cenu nomas un pārdošanas pakalpojumiem.